BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Politike

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që dorëzojnë kërkesën për tu regjistruar në zgjedhjet lokale (DOKUMENTI)

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që

Një tjetër koalicion është formuar për zgjedhjet vendore të 14 majit, dhe kërkesa për regjistrim është depozituar ditën e sotme në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Bëhet fjalë për koalicionin “Aleanca”, me përbërjen e partive: ABDE, ADS, AD dhe PEISH.

Aleanca për Barazi dhe Drejtësi Europiane me kryetar Valentino Mustaka

Aleanca për Demokraci dhe Solidaritet me kryetar Gaqo Apostoli

Aleanca Demokratike me kryetar Eduart Abazi

Partia për Europianizimin dhe Integrimin e Shqipërisë me kryetar Rivelino Cuno

Në një prej pikave të kësaj aleance theksohet se partitë kryesore të vendit, PS, PD dhe LSI kanë konsumuar çdo kapacitet të mundshëm përmes rotacionit dhe nuk po lëshojnë pushtetin.

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që

EMRAT/ Formohet koalicioni 'ALEANCA', ja 4 partitë që

 

Më të lexuarat