BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Politike

Evi Kokalari: Opozita është shkatërruar, ja kush po e dëmton Berishën, çfarë pritet të ndodhë me PD

Evi Kokalari: Opozita është shkatërruar, ja kush po e dëmton

Në një intervistë televizive, kryetarja e Lëvizjes Konservatore Shqiptare Evi Kokalari u shpreh se Opozita është e shkatërruar komplet. Ajo tha se Fakti që Berisha vendos dhe shkon ne zgjedhje me Ilir Metën e ka dështuar shumë, pasi njerëzit largohen sapo e shohin këtë të dytin.

Kokalari: Opozita është e shkatërruar komplet. Kam dëgjuar si komente nga PD që vota mund të jetë blerë, një fenomen që ka ndodhur më parë. Duhet ta kalojmë këtë hendek. Në Kukës humbën shumë thellë edhe pse kishin një skandal. Fakti që Berisha vendos dhe shkon ne zgjedhje me Ilir Metën e ka dështuar shumë. Nuk ka Rithemelim është e qartë një gjë e tillë. Më futën shumë brenda, por duket qenë aty njoha shumë personazhe në Foltoren e Berishës dhe fillova të mësoj se si funksiononte. Berisha i di këto.

Njerëzit janë larguar nga protestat pse ka ardhur Ilir Meta. Njerëzit e panë Metën në rreshtin e parë dhe ky ishte një gabim fatal, e njerëzit iknin. Ka shumë dëshira për një lëvizje ndryshe. Ne jemi gënjyer shumë qysh në ’90 nga PD, pasi ajo ka devijuar shumë nga e djathta.

 

Më të lexuarat