BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e këshillave bashkiakë me PL e aleatët

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja EMRAT

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x

Politike

Çfarë ndodhi? Tjetër incident, qytetari përfundon me barrelë drejt spitalit (FOTO)

Çfarë ndodhi? Tjetër incident, qytetari përfundon me

Protesta e Partisë Demokratike nuk duket e qetë, ashtu siç ishte paralajmëruar nga Sali Berisha.

Vetëm pak minuta më parë një tjetër protestues është marrë me barrelë nga mjekët e urgjencës dhe është dërguar në spital.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur incidenti, por siç shihet në foto e mëposhtme qytetari është marrë me barrelë dhe është futur në ambulancë.

Kujtojmë që në nisje të protestës kur Sali Beridha po i bashkohej protestuesve në Bulevard,Gert Shehu 31 vjeç e qëlloi me grusht ish-kryeministrin.

Shehu hyri në mes të turmës dhe e ka qëlluar me grusht Berishën në pjesën poshtë syrit. Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat, të cilët kanë arritur ta ndalojnë si dhe e kanë dhunuar për disa çaste. 31-vjeçari është arrestuar nga policia, ndërsa momentalisht ndodhet në spitalin e Traumës ku po i kryhen disa ekzaminime.