BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Politike

“Fitues politik dhe moral”, habit Baton Haxhiu: Pavarësisht nga vendimi i gjykatës, PD udhëhiqet nga Berisha

“Fitues politik dhe moral”, habit Baton Haxhiu: Pavarësisht nga

I ftuar në një intervistë televizive, analisti Baton Haxhiu komentoi situatën politike në vend dhe aksionin opozitar. Haxhiu tha se çfarëdo vendimi merr gjykata, Partia Demokratike udhëhiqet nga Sali Berisha.

Për Enkelejd Alibeajn, edhe nëse gjykata vendos në favor të tij, Baton Haxhiu u shpreh se ai do të drejtojë një opozitë të pafuqishme.

"Nëse gjykata vendos në favor të Alibeajt, do jetë njeriu që të udhëheqë një opozitë të pafuqishme.

Sa i përket asaj që quhet vendim i gjykatës, çfarëdo që të jetë, tashmë PD është e udhëhequr nga Sali Berisha.

Ai është fitues politik edhe moral i asaj gare e cila zgjati më shumë se 6-7 muaj, që duhet Foltore", tha Haxhiu.

 

Më të lexuarat