BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Politike

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e

“Është intelektual, i shkolluar në Paris në një nga shkollat më të mira. Atje shkollohen kryeministrat dhe presidentët dhe është pro perëndimor”, kështu ka thënë Poli Hoxha në Euronews Albania për kandidatin e Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko.

Megjithatë kur u pyet se sa shanse ka ky kandidat për të fituar, gazetari u përgjigje se nuk ka asnjë shans, sipas tij nëse qytetarët do të liheshin të lirë, ata do të kishin vetëm një votë e cila do të ishte kundër Erjon Velisë, pasi siç shprehet ai qytetarët nuk mund të votojnë PD kur del prapë Berisha dhe Meta.


“Për mua për të fituar nuk ka shanse. Nëse do e linim popullin të lirë, do të kishte vetëm një votë anti-Veliaj. Do bëhej luftë për të hequr anti-Velinë. Si të fitojmë kur ti del prapë me Berishën dhe me Metën”,-tha gazetari Poli Hoxha.