BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Politike

"Ja 3 personazhet që janë vënë në shërbimet ruse", Karamuço bën deklaratën e fortë për një këshilltar të ekzekutivit: Shiste të dhëna, këto janë raporte të SHISH-it

"Ja 3 personazhet që janë vënë në shërbimet

I ftuar në një studio televizive, Karamuço u shpreh se në Shqipëri ka pasur këshilltar të cilët janë vënë në shërbim të rusëve apo edhe ambasadës kineze.

Gjithashtu sipas Karamuços tha se një këshilltar i pushtetit ekzekutiv shiste të dhëna apo kanë dhënë informacione për të gjitha lëvizjet e ministrit të brendshëm dikur.

“Për të ardhur tek ne, nuk fillojmë me mediat por fillojmë me politikën, jo më larg se 100 metra nga këtu ke një fotografi të shërbimit informativ shtetëror ku një këshilltar i lartë takohet me shefin e sigurisë së ambasadës ruse dhe me një këshilltar politik, fotografohen, ja çojnë eprorit të tij dhe i thonë, ky çfarë pune bën? Punë për ty apo për rusët dhe ai u detyruar të jap dorëheqjen.

Kemi rastin tjetër të kapur të një këshilltari tjetër të pushtetit ekzekutiv i cili shiste të dhëna dhe këto janë raporte të SHISH-it nuk janë imagjinare.

Kemi një tjetër që kapin para ambasadës kineze duke dhënë informacione për të gjitha lëvizjet e ministrit të brendshëm të para disa viteve dhe të protokollit me dokumente në dorë. Dhe vazhdojnë të vihen edhe të tjerë në shërbim”, u shpreh Karamuço.

Më të lexuarat