BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Politike

Junta H H H/ Mazhoranca miratoi mes kaosit buxhetin e 2024, shpërthen politikani i njohur: Hajdutë të rilindjes votuan 7 miliard euro për 7 minuta

Junta H H H/ Mazhoranca miratoi mes kaosit buxhetin e 2024, shpërthen

Seanca e sotme plenare ka nisur sërish me kaos e konfrontime të deputetëve me gardën.

Mes tymnajës e rrëmujës mazhoranca ka miratuar projektbuxhetin e vitit 2024 i cili arrin në shifrën 7 miliard euro.

Për këtë arsye nën-kryetari i Partisë së Lirisë Petrit Vasili përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar duke shpërthyer ndaj qeverisë Rama.

“Junta e H H H Horra, Hajdute, Hajna është në veprim”

Reagimi i plotë i Vasilit:

Junta HHH: Horra, Hajdute e Hajna te rilindjes votoi per 7 min 7 miliard euro buxhet!

Horrat, hajdutet dhe hajnat grupi HHH votuan tavën, qe do shqyejne buxhetin e vitit 2024.

Per 7 minuta votuan 7 milard euro te taksave djerses, mundit dhe sakrificave te qindra mijra shqiptareve.

Parlamenti eshte tashme nje gazerme e Gardes dheasgje me shume.

Junta e H H H Horra, Hajdute, Hajna eshte ne veprim.

Çdo qytetar eshte pa asnje mbrojtje perballe juntes H H H.

Junta H H H Hajdute, Horra, Hajna ka rrembyer Kushtetuten, ligjin, drejtesine, pronat, parate e buxhetit dhe gjithçka.

Tanime cdo veprim ndaj juntes H H H eshte legjitim.

 

Më të lexuarat