BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Politike

Kreu i “Foltores” zotohet para varrit të Ismail Qemalit dhe paralajmëron Ramën: Do e çojmë Pashiqin shqiptar në Beograd, aty e ka vendin

Kreu i “Foltores” zotohet para varrit të Ismail Qemalit dhe

Para varrit monumental të Ismail Qemalit në Vlorë, ish-kryeministri Sali Berisha u zotua se ‘Pashiqin shqiptar, Edi Ramën do e dërgojmë në Beograd, aty ku e ka vendin’. Në ditën më të rëndësishme të kombit shqiptar, Berisha akuzoi Edi Rama se është njeriu që ndjek linjën e përçarjes së shqiptarëve. Referuar gjendjes ku është zhytur vendi, ai theksoi se tashmë beteja për largimin e Edi Ramës është pa kthim. Sali Berisha u zotua  para varrit monumental të Ismail Qemalit se pashqin e Beogradit si e cilëson ai kreun e qeverisë Edi Rama, do ta dërgojnë shumë shpejt në Beograd. Nga Vlora Berisha deklaroi se kurorat e lule janë të fundit që Edi Rama i vendos babait të pavarësisë, teksa  e akuzoi atë si tradhtar të kombit. Teksa kreu homazhe me rastin e 111 vjetorit të shpalljes së pavarësisë, Berisha dha edhe një mesazh të fortë lidhur me aktualitetin politik në vend Gjatë qëndrimit të tij në Vlorë, Sali Berisha zhvilloi edhe marshim e  takime me qytetarët që kishin zgjedhur  qytetin e flamurit për të kremtuar ditën e pavarësisë.

Më të lexuarat