BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x
BREAKING NEWS

Aeroporti i Rinasit do të arrijë 10 milionë pasagjerë brenda tre vitesh, fluturime edhe në linjat transatlantike, flet drejtori i “TIA” dhe zbulon se “Kastrati Group” do të investojë 60 milione euro vetëm gjatë vitit 2024

Aeroporti i Rinasit do të arrijë 10 milionë pasagjerë brenda
x
BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x

Politike

"Kryen takime me 5 persona, i shet si 15"/ Asambleja e PS, gazetarja e njohur zbulon emrin e deputetit që ironizohej nga Rama në mbledhje

"Kryen takime me 5 persona, i shet si 15"/ Asambleja e PS, gazetarja e

Gazetarja Eksiola Shehu ka zbuluar detaje nga mbledhja e Asamblesë së Përgjithshme të Partisë Socialiste gjatë javës që lamë pas.

Shehu është shprehur se kryeministri Edi Rama ka shigjetuar disa deputetë për punën e tyre, lidhur me aktivizimin në rrjetet sociale apo edhe takimet në terren.

Shehu tha se një nga të etiketuarit ka qenë edhe deputeti i qarkut të Vlorës, Anduel Tahiraj.

Sipas Shehut, Rama tha me ironi për Tahirajn se bën takime me 5 persona dhe e shet sikur ishin 15, duke përfshirë edhe fotografinë e Ismail Qemalit.

“Ka patur edhe momente interesante, batuta, komente dhe një ndër to ka qenë në momentin që është raportuar për qarkun e Vlorës, kryeministri Rama i është drejtuar deputetit Anduel Tahiri duke thënë ‘ja Andueli bën takime me 5 persona dhe e shet sikur bën me 15, edhe përfshinë edhe fotografinë e Ismail Qemalit’”, tha Shehu.

Më të lexuarat