BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x

Lifestyle

“Bum financiar”/ A bëni pjesë në list? Këto 2 shenja horoskopi do bëjnë shumë para në dhjetor

“Bum financiar”/ A bëni pjesë në list? Këto 2

Për disa shenja të horoskopit, dhjetori do të jetë muaji më shpresëdhënës dhe më i këndshëm i vitit, pasi do t’i mbushë me para. Në veçanti, edhe pse kaluan një vit mjaft të vështirë, i cili pati disa pengesa, muaji i fundit i 2023-ës do t’i kompensojë edhe më shumë, duke u dhënë mundësinë të fillojnë me specifikimet më të mira për vitin 2024.

Në fakt, këto shenja do të mund të kalojnë një kohë shumë të këndshme gjatë festave, gjë që do t’i bëjë të marrin frymën që kishin aq shumë nevojë, ndërsa në të njëjtën kohë do t’i bëjë të pajisen me vetëbesim dhe energji pozitive për viti i Ri. Që do të ketë një bum financiar në lidhje me sezonin e festave është ideale, pasi ata do të mund të kalojnë kohën me të dashurit e tyre sipas dëshirës dhe të bëjnë disa blerje për veten dhe mjedisin e tyre.

Lexoni më poshtë cilat do të jenë 2 shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor:


DASHI

Dashi janë shenja që në përgjithësi do të kalojnë një kohë shumë të këndshme, pasi do të jenë në gjendje të rregullojnë detyrimet e tyre dhe të ndajnë kohë për veten e tyre. Në të njëjtën kohë, ka shumë gjasa që t’u vijnë disa para që nuk i kanë llogaritur ose përndryshe do të kenë rritje nga viti i ri, duke u dhënë mundësi të fillojnë plane të reja.

GAFORRJA

Gaforret do kenë fat si në dashuri ashtu edhe në sektorin financiar, pasi ose do bëjnë njohje të reja ose do mund të zgjidhin problemet ekzistuese me partnerin. Në të njëjtën kohë, me “dhuratën e Krishtlindjes” që do të marrin do të mund të bëjnë disa blerje që do t’i rinovojnë dhe do t’u japin një ajër tjetër.