BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Politike

Nga Rama te Agaçi, ja cilët janë dëshmitarët që do të përgjigjen për incineratorët/ Tabaku zbardh detajet se çfarë pritet: Plani i hetimit nis nesër!

Nga Rama te Agaçi, ja cilët janë dëshmitarët që

Jorida Tabaku në mbledhjen e ditës së sotme është shprehur se plani i hetimit nis nesër. Tabaku thekson se nga data 14 shkurt do të bëhet thirrja e dëshmitarëve.

Nga 21 deri në 23 shkurt grupin e fundit të dëshmitarëve dhe konkluzionet do jenë me 25 shkurt.

3 grupe dëshmitarësh do të thirren.

Nga data 21 deri me 23 shkurt dëshmitarët që do të thirren janë: Edi Rama, Arben Ahmetaj, Damian Gjiknuri, Erion Veliaj, Ëngjëll Agaçi.

Javën e ardhshme 14 shkurt-18 shkurt do të thirren për të dëshmuar: Shkëlqim Cani, Alçi Bllako, Edison Konomi, Erion Veliaj, Emiljana Sako, Ariola Kodra, Faraudin Arapi, Loran Dusha, Klodian Zoto, Qazim Sejdini, Bukurosh Stafa, Jetmir Olldashi, Artan Rama, Rovena Beqiraj dhe Armando Subashi.

Një pjesë e madhe e kryetarëve të bashkisë dhe pjesa teknike janë javën e ardhshme ndërsa 3 ditët e fundit janë edhe pjesa vendimarrëse dhe politike, kryeministri me ministrat.

Më të lexuarat