BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Politike

Pritet të bashkohet Partia Demokratike? Zbardhet skanari i fundit i grupit të Alibeajt dhe Berishës

Pritet të bashkohet Partia Demokratike? Zbardhet skanari i fundit i grupit

Tre deputetë demokratë të grupit të Enkelejd Alibeaj, do tentojnë të krijojnë komunikim me PD e drejtuar nga Sali Berisha për bashkimin e Partisë Demokratike.

Sipas mediave bëhet me dije se, deputetët që do të negociojnë me grupin e Berishës janë Gazment Bardhi, Merita Bakiu dhe Flamur Hoxha. Tentativat për bashkimin e partisë do të vijojnë deri të premten.

Ky veprim vjen pas mbledhjes së kryesisë nga ana e Alibeaj ditën e djeshme, ku u propozua hapje ndaj kandidatëve të primareve dhe synimi për të dalë me një kandidat në zgjedhjet e 14 Majit.