BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Politike

"Shërbëtori i doktorit", avokati Idajet Beqiri zbulon skenarin e Bardhit: Ka krijuar një organizatë terroriste, kërkon të bindë Berishën për foltoren

"Shërbëtori i doktorit", avokati Idajet Beqiri zbulon

Avokati Idajet Beqiraj në një intervistë televizive, foli për akuzat e demokratit Gazment Bardhit nga vëllait të kreut të qeverisë, Olsi Rama.

Sipas tij, Bardhi kërkon që të bindë ish-kryeministrin Sali Berisha që t’i japë foltoren dhe të jetë i pari në listën e deputetëve që do të garojë në zgjedhjet e vitit 2025.

“Bardhi e bën këtë gjë për dy qëllime, do të bëhet i besueshëm te Berisha që meriton t’ia japë foltoren dhe të jetë i pari në listën e deputetëve që do të garojë për zgjedhjet 2025. Kjo i dhemb më shumë Bardhit, pasi ai e ka pranuar edhe vetë që krijoi një organizatë terroriste siç ishte ajo e ruajtjes së votave, kur ndërkohë i ruan shteti. Me këtë organizatë terroriste ai edhe vrau. Kërkon një lloj alibie, mbrojtje, por e para është që kërkonte bëhet i besueshëm te Berisha.

Po i shërben Berishës, por çështja është sa i besueshëm bëhet për shqiptarët. Atë që kërdisi më shumë Berisha ishte Bardhi dhe ky i fundit ca nuk ka tha për doktorin. Tani pa pikë turpi shkon i lëpihet Berishës për një vend deputeti. Kemi të bëjmë me njerëz që nuk kanë asgjë të përbashkët me opozitën dhe moralin e shqiptarit.”, tha avokati.

Më të lexuarat