BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Politike

"Sustat i kam marrë me vete se edhe në zyrë bëjmë...", Meta sqaron videot e publikuara në rrjet duke u stërvitur: Bëni sport, mos pini shumë mall

"Sustat i kam marrë me vete se edhe në zyrë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zbuluar mesazhin që do të japë me videot e tij të publikuara në rrjetet sociale ku shfaqet duke u stërvitur.

“Qëllimi është të bëni sport, mos pini mall”, u shpreh Ilir Meta, duke shtuar se sporti ka qenë gjithmonë pjesë e tij pasi ka qenë peshëngritës.

Kreu i PL-së shtoi se pa djerësitje nuk ka arritje, duke shtuar “të shkundemi sa më parë”.

“Edhe ato sustat i kam marrë me vete sepse bëjmë stërvitje edhe në zyrë. Së pari sporti është pjesë e jetës sime, kam qenë edhe sportist, peshëngritës.

Qëllimi është bëni sport, mos pini mall. Pa djersitje, s’ka arritje, të shkundeni të tërë sa më parë, maja e Çikës më kanë thënë që është më e bukura në botë. Kam provuar majën e Korabit, të Jezercës që është më e rrezikshmja. Do të provoj edhe majën e Çikës”, tha Meta nga Korça.

Më të lexuarat