BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Politike

“Të dielën sjellim ndryshimin”/ Basha nga Shkodra pritet nga qindra dhe mijëra simpatizant për mbylljen e fushatës: Do të jetë fitorja më e madhe dhe më e bukur e gjithë shqiptarëve

“Të dielën sjellim ndryshimin”/ Basha nga Shkodra pritet

Nga qyteti i Shkodrës, Kryetari i PD, Lulzim Basha tha se kjo e dielë do të sjellë ndryshimin e Shqipërisë. Në fjalën e tij para mbështetësve, Basha u shpreh se 25 prilli do të jetë fitoja më e madhe dhe më e bukur, pasi do të jetë fitorja e të gjithë shqiptarëve.

“Fitorja e ditës së dielë do të fillojë nga Shkodra, do të fillojë nga maja më e lartë e Kelmendit dhe do të zbresë deri në skajin më jugor të vendit. Kjo do të jetë fitorja më e thellë dhe më e bukur, sepse do ti takojë çdo shkodrani dhe shkodraneje. Do ti takojë të gjithë shqiptarëve pa përjashtim. 8 vite makth dhe premtime të pa mbajtura, varfëri, shtypje, korrupsion, banda do të marrin fund.

Kjo energji do të derdhet masivisht në kutitë e votimit. Ju i keni prirë ndryshimit dhe ju do ti prini fitores.

Qeveria e pas 25 prillit do të jetë qeveria e Shkodrës, e Korcës dhe Durrësit. Unë do të jem kryeministri i shqiptarëve.

Nuk ka shqiptar që nuk di më, se e vetmja mënyrë ndryshimi është vota masive popullore duke votuar numrin 9. Tetë  vite dështim përgjigjen do ta marrin në kutitë e votimit.

12 orë na ndajnë nga heshtja elektorale, dy ditë na ndajnë nga fitorja.  Ndryshimi që po vjen është ndryshimi për çdo familje.  Ora po afron që Shkodra të marshojë kryelartë.

Nuk ka forcë të ndalë dhe të dielën masivisht në kutitë e votimit duke votuar numrin 9”, tha Basha.

Më të lexuarat