BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Politike

Thellohet përçarja brenda PD-së/ Zbulohet një tjetër kandidat i grupit të Alibeajt, ja kush është emri i njohur që kandidon për Kamzën

Thellohet përçarja brenda PD-së/ Zbulohet një tjetër

Zbulohet një tjetër emër nga grupi i Alibeajt për zgjedhjet lokale. Bëhet fjalë për bashkinë Kamëz ku është vendosur të kandidojë Bilbil Bajraktari.

Bajraktari do të jetë kandidati që do të garojë më bashkinë bastion të së djathtës përballë kryetarit të zgjedhur me vetëm 6 përqind të votave, Rakip Suli i PS.

Bajraktari është kandidati i dyte zyrtar që zbulohet nga grupi i Alibeajt për garën elektorale të 14 majit për pushtetin lokal, pas atij të Mallakastrës Agron Kapllanaj.

Thellohet përçarja brenda PD-së/ Zbulohet një tjetër