BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Politike

“Vendim historik”/ Urdhëri i arrestit për Putin, reagon me tone të ashpra Berisha: Drejtësia vonon po nuk harron, barbaria ndaj…

“Vendim historik”/ Urdhëri i arrestit për Putin, reagon

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar menjëherë pas lëshimit të urdhër-arrestit ndaj presidentit të Rusisë, Vladimin Putin.

 

Deklaratë e Partisë Demokratike!

Partia Demokratike përshendet vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare për arrestimin e Vladimir Putinit.

Vendimi i Gjykatës Ndërkombëtare për arrestimin dhe ndjekjen penale të Vladimir Putinit, për barbaritë e kryera nga trupat pushtuese ruse ndaj kombit të lirë dhe të pavaruar ukrainas është vendim historik për tu përshëndetur. Pavarësisht nga reagimet e papërgjegjshme të autoriteteve ruse ndaj këtij vendimi të drejtë, Putin duhet ta dijë se drejtësia vonon por nuk harron!

 

Më të lexuarat