BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x

Politike

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh prapaskenat e vendimit të papritur

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh

Pas deklaratës së Aleksandër Vuçiç për anulimin e ardhjes së tij në samitin e BE- Ballkanit Perendimor  që do të zhvillohet në Tiranë, diplomati Arben Çejku është shprehur se kjo nuk është hera e parë që Vuçiç e bën këtë gjë.

Në emisionin “ Debat”, dilpomati  është shprehur për Vuçiç se ka përdorur një fjalor ordiner ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti.

“Vuçiç ka përdorur fjalor ordiner ndaj Kurtit”, është shprehur diplomati.

Për sa i përket anulimit të ardhjes së Vuçiç, Çejku tha se nuk është hera e parë që Vuçiç e bën këtë.

“Duke qënë afër Kurtit dhe Osmanit, Vuçiç do të ishte në presion nga BE. Ai nuk ka ndermend të diskutoj planin franko- gjerman dhe asnjë plan tjetër”, deklaroi ndër të tjera dilpomati.

Më të lexuarat