BREAKING NEWS

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Ndodh mrekullia! Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit, nxirret gjallë foshnja 2 muajshe (VIDEO)

Ndodh mrekullia!  Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit,
x
BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x

Rajoni

Çfarë ndodhi? Pendohet rëndë Vuçiç: Jam treguar presidenti më budalla në botë

Çfarë ndodhi? Pendohet rëndë Vuçiç: Jam

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për TV Pink ka thënë se i vjen keq për vendimin e tij që Serbia të braktisë gërmimet për litium dhe thotë se me marrjen e një vendimi të tillë është treguar “presidenti më budalla në botë”, shkruan N1.

Këto deklarime Vuçiç i ka bërë teksa ka folur për protestën e aktivistëve për mbrojtje të ambientit përpara ndërtesës së Qeverisë së Serbisë. Ai ka thënë se nuk e kupton pse ata po protestojnë përpara Qeverisë.

“Kur të protestojnë ata duhet të protestojnë përpara Presidencës”, ka thënë Vuçiç duke paralajmëruar edhe përballje me ta, meqë çmimi i litiumit në bursa ka shkuar në 82 mijë e 500 dollarë për ton.