BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Rajoni

Mediat publikojnë FOTOT/ Deputeti shikon PORNO në mes të debatit të nxehtë në Kuvend

Mediat publikojnë FOTOT/  Deputeti shikon PORNO në mes të debatit

Media serbe 'Blic.rs' ka bërë publike disa foto të një deputeti në sallën e Kuvendit. Ai shihet duke qëndruar në telefon e duke parë filma për të rritur, teksa Kuvendi ishte në mes të debatit për planin evropian për Kosovën.

Në foto shihet qartë se si deputeti i ulur në stolin e parlamentit shikon në celular videon, duke mos i kushtuar vëmendje kolegëve të ulur pranë tij.

Mediat publikojnë FOTOT/  Deputeti shikon PORNO në mes të debatit

Edhe pse fytyra e tij nuk duket në video dhe identiteti i tij nuk mund të përcaktohet me siguri, media serbe thotë se në Twitter thuhet se ai është Zvonimir Stevi?, deputet nga Partia Socialiste e Serbisë.

Mediat publikojnë FOTOT/  Deputeti shikon PORNO në mes të debatit

Debati për Kosovën në Kuvendin Kombëtar u zhvillua ditën e enjte dhe të premten, më 3 dhe 4 shkurt.

Mediat publikojnë FOTOT/  Deputeti shikon PORNO në mes të debatit