BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x
BREAKING NEWS

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e SPAK dosja që ka përgatitur SHBA për Ramën dhe McGonigal me të gjitha provat përvëluese, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe bisedat e fshehta me zyrtarët shqiptarë, te dëmi i madh prej miliona dollarësh ...

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x

Rajoni

Zgjedhjet në Serbi/ Vuçiç pëson rënie të mbështetjes, e krahasojnë me Hitlerin (Video)

Zgjedhjet në Serbi/ Vuçiç pëson rënie të

Një pjesë e kundërshtarëve të Aleksandër Vuçiç në Serbi e kanë krahasuar atë dhe gjuhën e përdorur prej tij me Hitlerin. Shumë prej tyre kanë shpërndarë imazhe në rrjete sociale ku duket ngjashmëria e fjalimive, të Vuçiç me Hitlerin.

Kështu një serb i quajtur Milorad Terziç e ka krahasuar presidentin e tij me Adolf Hitlerin.

Ai ka shkëputur një fjalim të Vuçiçit i cili çuditërisht duket identik me Hitlerin.

Mimikat, gjestet dhe toni i fjalimit janë të njëjta. “Një popull, një perandori, një udhëheqës…”, ka shkruar Terziç në përshkrimin e videos.

Krahasim të njëjtë i ka bërë edhe një kompozitor e artist muzikor në Serbi, Zvonimir Tot.

Anketa të shumta tregojnë se mbështetja për Aleksandër Vuçiçit po bie gjithnjë e më shumë.

Që nga sulmi në Banjskë përkrahje ka rënie edhe më të madhe, përfshirë këtu edhe skandalet e ndryshme që po publikohen nëpër mediat serbe e ato ndërkombëtare për qeverinë dhe epokën e Vuciçit.

Vuçiç pëson rënie të mbështetjes në Serbi, e krahasojnë me Hitlerin.

Më të lexuarat