BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë

Dashi
Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin tuaj. Të qenit pozitiv dhe i gëzuar do të jetë mënyra më e mirë për ta mbajtur partnerin tuaj në humor të mirë. Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me disa probleme në punë sot. Mund të bëni gabime pa dashje që tërheqin vëmendjen e eprorëve tuaj.


Demi
Largoni mendimet negative përpara se ato të fillojnë të shkaktojnë stres. Përfshirja e vetes në punë vullnetare ose bamirësie, do t’ju sjellë kënaqësi mendore dhe është vendi i duhur për të përqendruar energjitë tuaja. Kjo është një ditë e mirë për të mbledhur kapital, për të mbledhur borxhet e papaguara ose për të kërkuar fonde për të punuar në projekte të reja. Mundohuni të jeni të arsyeshëm veçanërisht me njerëzit që ju duan dhe kujdesen për ju.


Binjakët
Mundohuni të shmangni stresin e udhëtimit në distanca të gjata. Eksploroni mundësi të reja investimi që ju vijnë sot, por angazhohuni vetëm pasi të keni studiuar realizueshmërinë e këtyre projekteve. Partneri juaj do të bëjë përpjekje për t’ju sjellë gëzim.


Gaforrja

Kjo do të jetë një ditë e bukur, plot lumturi. Mos merrni vendime të nxituara, veçanërisht kur negocioni marrëveshje të mëdha financiare. Një vizitë nga një mysafir mund të pushtojë mbrëmjen tuaj. Disa ngatërresat romantike mund ta bëjnë jetën tuaj në çift më interesante.


Luani
Përdorni burimet tuaja për të ndihmuar dikë në ankth. Sjellja në mënyrë diktatoriale me anëtarët e familjes do të çojë vetëm në debate dhe pakënaqësi. Jeta juaj e dashurisë do të jetë plot shpresë. Në aspektin profesional parashikohet një kthesë mjaft e mirë.


Virgjëresha
Sot do të keni kohë dhe prirje për të bërë gjëra që do të përmirësojnë shëndetin dhe pamjen tuaj. Nëse jeni të përfshirë në një çështje ligjore në lidhje me një mosmarrëveshje financiare, kjo çështje mund të vendoset në favorin tuaj sot, çfarë do t’ju sjellë përfitim financiar.


Peshorja
Programet e fitnesit dhe humbjes së peshës do t’ju ndihmojnë të arrini një formë më të mirë. Do të përjetoni një prirje romantike të papritur që mund të dominojë mendimet tuaja drejt mbrëmjes. Mos u turpëroni kur ju kërkohet mendimi juaj, pasi do të vlerësoheni shumë për të. Me partnerin do kaloni një ditë emocionuese.


Akrepi
Do të jetë një ditë kur do të jeni në gjendje të relaksoheni. Marrja e një masazhi me vajra esencialë do të jetë një përvojë shumë relaksuese dhe rinovuese. Sot mund të grindeni me partnerin tuaj për çështje që kanë të bëjnë me paratë. Sidoqoftë, aftësitë tuaja të arsyetimit do të vlejnë për të korrigjuar situatën.


Shigjetari
Shmangni ngrënien e tepërt dhe konsumimin e një diete me kalori të lartë. Kjo do të jetë një ditë e përkryer për të blerë artikuj që do të rriten në vlerë. Jini bujarë në qasjen tuaj për të zgjidhur çështjet personale, por tregohuni të kujdesshëm. Ka gjasa që sot të takoni dikë mjaft të dashur.


Bricjapi
Partneri juaj do të jetë në një humor të mirë. Eksploroni mundësi të reja investimi që ju vijnë sot, por angazhohuni vetëm pasi të keni studiuar realizueshmërinë e këtyre projekteve. Gjërat mund të mos jenë aq të lumtura apo të qeta në frontin e familjes.


Ujori
Meditimi do të rimbush nivelet tuaja të energjisë. Miqtë do t’ju ndriçojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Dhimbjet e dashurisë do t’ju bëjnë të mos jeni në gjendje të përqendroheni në punën tuaj.


Peshqit
Pasuria juaj më e madhe është sensi juaj i humorit, përdorni atë në avantazhin tuaj. Do të gjeni ide të reja brilante që do të sjellin përfitime financiare. Njohjet e reja mund t’ju hapin mundësi të mira punë.