BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Shëndeti

‘Mos u gënjeni nga Pranvera’, epidemiologët paralajmërojnë: Kujdes nga Covid-19 dhe gripi

‘Mos u gënjeni nga Pranvera’, epidemiologët

Epidemiologët pranojnë një rënie të të prekurve nga virozat, por njëkohësisht kërkojnë që të mos ulen masat mbrojtëse. Gjithashtu ata shprehen se vijon të jetë në qarkullim edhe covid, ndaj thirrja për më shumë kujdes shkonte fëmijët, të moshuarit dhe gratë shtatzëna

Kovidi tashmë duket se i përket një ngjarje të së shkuarës. Megjithatë epidemiologët shprehen se së bashku me virozat vijojnë të konstatohen të prekur. Rastet nuk janë të shumta, por vëmendja kërkohet të jetë e lartë.Ngrohja e stinës ka ulur dhe të prekurit nga virozat, por Artan Simaku shton se kjo nuk do të thotë që të ulen masat mbrojtëse.

Sipas mjekëve me ardhjen e stinës së pranverës, duhet të jemi të kujdesshëm edhe ndaj alergjive pasi ndërrimi i sezonit mund të shkaktojë reaksione të ndryshme alergjike te personat e prekshëm.