BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Tech

iPhone 15 Pro Max dështim? Ankohen përdoruesit: Ka probleme serioze me…

iPhone 15 Pro Max dështim? Ankohen përdoruesit: Ka probleme serioze

Për të gjithë adhuruesit e iPhone seria e re ishte një zhgënjim. iPhone 15 Pro duket se ka vështirësi shtesë me cilësinë e produktit.

Telefonat e rinj janë pllakosur nga shumë probleme që kur dolën, duke përfshirë problemet me integritetin strukturor të telefonave, si dhe problemet me veshjen prej titani në kutitë e telefonit, deri te mbinxehja e telefonave.

Tani është shfaqur një problem tjetër, i cili është po aq serioz, nëse jo më i madh se problemet që janë shfaqur më parë, dhe këtë herë përdoruesit e iPhone 15 Pro Max po raportojnë probleme me djegien e ekranit.

Problemet me djegien e ekranit të iPhone 15 Pro Max janë të papranueshme për një produkt që vjen nga Apple.

Sipas ankesave nga disa përdorues të iPhone 15 Pro Max, telefonat e rinj po vuajnë nga disa probleme serioze me djegien e ekranit.

Ende nuk dihet se si Apple do ta trajtojë atë. Sidoqoftë, nëse keni probleme me një ekran të djegur në iPhone 15 Pro Max ose ndonjë model tjetër, këshilla është të kontaktoni Apple dhe të kërkoni një zëvendësim.