BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Aktualitet

A do sjellin surpriza moti? Edhe tre ditë nga ndërrimi i viteve, ja si parashikohen ditët në vijim

A do sjellin surpriza moti? Edhe tre ditë nga ndërrimi i viteve, ja si

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e enjte Shqipëria do të ndikohet nga masat ajrore të paqëndrueshme.

Moti parashikohet kryesisht i vranët me intervale të shkurtra kthjellimi.

Përgjatë ditës parashikohet të ketë reshje të herë pas hershme me intensitet të ulët në bregdet.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete të forcës nga 1 deri në 2 ballë.

në zona bregdetare 5 deri 16°C

Temperaturat parashikohen:

në zona malore -2 deri 10°C

në zona e ulëta 1 deri 16°C

në zona bregdetare 5 deri 16°C