BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Aktualitet

“Bëni kujdes”/ Dedektivja private paralajmëron gratë: Burrat që tradhtojnë fillojnë të...

“Bëni kujdes”/ Dedektivja private paralajmëron gratë:

Dedektivja private Shkënda Lili tha në një emision televiziv se klientët që e kontaktojnë për të ndjekur partnerët i vënë në dukje ndryshimin në pamje të partneri.

Ajo tregoi se rastet e tradhtive i ka hasur më tepër pas moshës 40-vjeçare, ndërsa gjëja e parë që i kanë vënë në dukje klientet është fakti që partneri ka nisur të kujdeset për veten më shumë se ç’e bënte më parë.

“Kur vjen një kliente për të ndjekur partnerin, thotë kam parë ndryshme, ka filluar ta mbajë veten shumë, merret me telefonin, vjen vonë, është edhe neglizhenca ndaj partnerit. Por ndryshimi i parë është që fillojnë të mbajnë më shumë veten”, tha dedektivja.