BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Aktualitet

Del FOTO e 23-vjeçarit qitës dhe ‘kontraktor’ i vrasjeve me pagesë në Shqipëri, i implikuar në disa vrasje(EMRI)

Del FOTO e 23-vjeçarit qitës dhe ‘kontraktor’ i vrasjeve

23-vjeçari Kevin Zeneli i njohur dhe me mbiemrin Suçi rezulton të jetë një person kyç në ekzekutimet dhe tentativat e vrasjeve që u zbardhën nga policia e Durrësit.

I riu rezulton të jetë qitës vetë por edhe ‘kontraktor’, duke porositur vëllezërit Gentian e Indrit Beqiraj për vrasje.

Kevin Zeneli alias Suçi rezulton të jetë autori i vrasjes së kamarierit Erion Çela në zonën e “Don Bosko-s” më 4 janar të këtij viti.

Vrasja ndodhi gabimisht pasi në të vërtetë 23-vjeçari kishte si synim të ekzekutonte Geron Hysenbelliun për llogari të Kasandër Nogës, i cili është në hasmëri prej vitit 2000 me Erion Hysenbelliun, të cilin e plagosi në Belgjikë.

Del FOTO e 23-vjeçarit qitës dhe ‘kontraktor’ i vrasjeve

Kevin Zeneli alias Suçi nga hetimet del edhe në rolin e ekzekutorit në vrasjen e Arben Merkurit, i njohur ndryshe si ‘Maneci’.

Në këtë vrasje ku financues rezulton Kasandër Noga, Kevin Zeneli u ndihmua nga vëllezërit Beqiraj.

23-vjeçari është shpallur në kërkim.

Një emër tjetër që bie në sy në zbardhjen e ngjarjeve është Ilirjan Feçi i arrestuar gjatë operacionit ‘Plumbi i Artë’.

Ai rezulton lidhje e ngushtë e Nuredin Dumanit dhe Talo Çelës me të cilët ka kryer grabitje në vitet 2011-2012 në Kavajë.