BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Aktualitet

E trishtë vrasja e rojes së Top Channel/ Zbardhet lëvizja e fundit e 60-vjeçari për t'i shpëtuar plumbave të vdekjes që u zbrazën nga “Range Rover-i” i autorëve që e vjedhën në Shkodër

E trishtë vrasja e rojes së Top Channel/ Zbardhet lëvizja e

Zbardhen detaje të reja nga sulmi me armë drejt Top Channel, ku mbeti i vrarë aksidentalisht roja i sigurisë Pal Kola. Mësohet se mjeti tip “Range Rover” i përdorur në këtë ngjarje të rëndë është vjedhur në Shkodër pak kohë më parë.

Sakaq mjeti u gjet i djegur në Golem teksa brenda ishin edhe 2 kallashnikovët. Në vendngjarje janë gjetur 26 gëzhoja.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate, ku autorët që dyshohet se janë 3 kanë zbrazur një karikator kallashnikovi. Plumbat kapën aksidentalisht rojen Pal Kola, që humbi jetën rrugës për në spital.

Ai ka tentuar te largohet pasi ka degjuar te shtenat eshte shtrire pertoke pak me tej kabines ku qendronte. Por plumbat kanë qenë fatal për të.