BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Aktualitet

“Fikja e telefonit dhe…”/ Gazetarja e njohur zbardh detaje nga vrasja e 30-vjeçares në Prishtinë: Liridona mund të ketë ditur diçka shumë të rëndësishme për Naimin

“Fikja e telefonit dhe…”/ Gazetarja e njohur zbardh detaje

Gazetarja Anduena Llabani është shprehur se vrasja e Liridonës me porosi të bashkëshortit të saj, Naim Murselit, nuk mund të jetë bërë për para.

Komentet Llabani i bëri në emisionin “Now me Erla Mëhillin”, ku tha se vrasja e Liridonës duhet kërkuar në moralin e Naim Murselit.

Ajo shtoi se Liridona mund të ketë ditur diçka shumë të rëndësishme për Naimin, gjë që e ka bërë atë të ndihet i kërcënuar dhe ta vrasë.

“Dyshimet për të shoqin që Naim Murseli porositi vrasjen e të shoqit, e përcolli deri në varreza, e varrosi me gjakftohtësi patologjike, domethënë i frikshëm, pastaj të pranoi faktin dhe të mohojë faktin, tregon se kjo gjë ka shumë më tepër se kaq. Unë mendoj se kjo do dali… Mendoj se kjo gjë ka lidhje me moralin e këtij njeriu.

Ka lidhje me mënyrën si ai jetonte, qoftë duke shfrytëzuar njerëzit me pushtet e para, qoftë me shfrytësimin e kësaj vajze… Pabesia që u ka treguar këtyre njerëzve që i kanë dhënë edhe bukë për të ngrënë, këto besoj se do të zbulojnë shkakun.

Gjakftohtësia e tij që ka treguar në varrim, fikja e telefonit, largimi nga autopsia dhe morgue i Prishtinës, tregojnë shumë nga ky njeri. Ai njeri luksin e ka patur, nuk mendoj se është paraja. Mendoj se ai e ka bërë këtë që t’i mbyllë gruas gojën, pasi ajo ka ditur diçka për të dhe mund të ketë qenë njeriu i parë që mund ta ketë ditur”, tha Llabani.