BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, raportohen të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, raportohen të
x
BREAKING NEWS

Gjendet i pajetë 36-vjeçari në Mat, zbardhen dyshimet e para

Gjendet i pajetë 36-vjeçari në Mat, zbardhen dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja pse ndodhi sulmi me armë te zyrat e Top Channel

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari zbulon dy kandidatët e rinj që garojnë për Alibeajn

Gazetari zbulon dy kandidatët e rinj që garojnë për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Koalicioni i Berishës dhe Metës prezanton një tjetër kandidatë, reagon deputeti me tone të forta ndaj qeverisë: Ai ha, pi dhe zhgërryhet si derrat bashkë me kryetarin e Bashkisë sot

Zgjedhjet e 14 majit/ Koalicioni i Berishës dhe Metës prezanton
x
BREAKING NEWS

"Rama po leh si qentë e rrugës", nënkryetari i PL-së shpërthen ndaj kryeministrit: Hidhu dhe perdridhu sa te duash Edvin...

"Rama po leh si qentë e rrugës", nënkryetari i
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x

Aktualitet

Më cilën kombëtare jeni tifoz në Botëror? Kjo është përgjigja befasuese e Berishës

Më cilën kombëtare jeni tifoz në Botëror? Kjo

Kupa e Botës, Katar 2022, prej disa ditësh ka nisur tanimë. Padyshim që Botërori është kompeticioni futbollistik më i rëndësishëm në botë, ndaj pyetjes së me kë kombëtare bëni tifo, nuk i shpëtoi ditën e sotme as Sali Berisha.

Gjatë komunikimit me qytetarët, një prej pyetje ishte pikërisht se me kë është tifoz ish-kryeministri, e përgjigja e tij ishte më shumë diplomatike.

Berisha tha se jam tifoz me ekipin që fiton, përveç Serbisë.

“Pyetja: Me cilën kombëtare jeni tifoz në Botëtor?

Berisha: Jam me ekipin që fiton, përveç Serbisë”.

Si duket, angazhimet e shumta në politikë nuk e kanë lënë doktorin të shohi futboll dhe të ketë një skuadër të preferuar.