BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Aktualitet

“Më mori paratë dhe nuk mi ktheu më”/ Gruaja nga Tirana denoncon 60-vjeçarin, policia i vë prangat (DETAJE)

“Më mori paratë dhe nuk mi ktheu më”/ Gruaja nga

Një 60-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për mashtrim, është ndaluar nga policia e Tiranës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet G.B.

Ky i fundit ishte denoncuar nga shtetasja me inicialet H. S., me pretendimin se i kishte marrë një shumë parash dhe nuk ia kishte kthyer më.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar kapën dhe ndaluan shtetasin në kërkim G. B., 60 vjeç. Ky shtetas, me anë të mashtrimit, i ka marrë një shumë parash shtetases H. S. dhe nuk ja ka kthyer më.”, thuhet në njoftimin e policisë.