BREAKING NEWS

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen disa akse rrugore duke filluar nga ora 08:00, ja si do kryhet qarkullimi (Harta)

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x

Aktualitet

Moti i keq “paralizon” lundrimin detar në Vlorë, ja çfarë pritet të ndodhë

Moti i keq “paralizon” lundrimin detar në Vlorë, ja

Lundrimi detar në Vlorë vazhdon të jetë i pezulluar pasi kushtet atmosferike nuk e mundësojnë një gjë të tillë. Po ashtu, është i pezulluar lundrimi për tragetin e linjës Vlorë-Brindisi. Pezullimi ka nisur prej ditës së shtunë ndërsa përmirësimi i kushteve atmosferike pritet vetëm pasditen e të hënës.

Megjithatë situata mbetet në monitorim edhe për shkak të temperaturave të ulëta. Deri me tani veç lundrimit në Vlorë nuk ka probleme të tjera, ndërsa edhe në Llogara qarkullimi i mjeteve vijon normalisht.