BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Aktualitet

Pëllumb Metën e ekzekutuan në banesë/ "Fëmijët e zgjuan nga gjumi për ta vrarë", gazetari i njohur habit me deklaratën e fortë: Donin që babai t’i shikonte kur ta qëllonin

Pëllumb Metën e ekzekutuan në banesë/

Gazetari Eni Ferhati në një studio televizive foli për ngjarjen e rëndë ku tre fëmijë, Hygerta, Hysen dhe Amarildo Meta, kanë bashkëpunuar në vrasjen dhe groposjen e të atit të tyre Pëllumb Meta.

Eni tha se sipas dëshmisë së parë të vajzës, babai ka qenë në gjumë, kur ata e kanë zgjuar dhe ka qenë Hyseni, djali 25-vjeçari ai i cili e ka qëlluar 4 herë me pistoletë të atin.

“Për shkak se ka kaluar shumë kohë, megjithëse fëmijëve u është marrë eksperimenti i faktorit plotësues, kush ka gjurmë baruti në duar për shkak se kanë kaluar shumë ditë, është e pamundur të gjendet.

Po punohet me gjurmët, por mund ta kenë prekur disa persona dhe është e vështirë. Hygerta në deklarimin e saj ka thënë se ka qëlluar vëllai i saj Hyseni. Ajo ka thënë se pas konfliktit babain e ka zënë gjumi, por ata e kanë zgjuar sepse donin që ai ta shikonte kur ta qëllonin”,-tha Eni Ferhati.

Më të lexuarat