BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

'Tronditet' miqësia, Erjola përplaset ashpër me Meritonin: Turp të të vijë, çuni dy metër e shite veten për... (Video)

'Tronditet' miqësia, Erjola përplaset ashpër me

Erjola dhe Meritoni duket se kanë vendosur që ta harrojnë marrëdhënien e ngushtë që kanë patur me njëri-tjetrin jashtë shtëpisë së BBV. Pasditen e sotme, dyshja është përfshirë në një debat të ashpër, me tone të larta, ku Erjola ka shpërthyer në ofendime kundrejt moderatorit të njohur.

Mesa duket shkak për këtë debat është bërë mbrojta që Meritoni i bëri Gazit në gjyqin e organizuar ditën e sotme në shtëpi. Meritoni është shprehur se gjesti i Gazit është keqinterpretuar pasi publiku nuk ka mundur të shohë gjestet e përdorura nga Ledjona.

Mirëpo, Erjola i është drejtuar Meritonit, duke thënë se këtë program e sheh fëmija e tij si edhe familjarët e saj dhe një gjest i tillë nuk është aspak i tolerueshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më pas dyshja ka qenë në oborr ku debati i tyre ka përfunduar në ofendime.,

Erjola: Unë këtu nuk jam vetëm për pasarelë dhe këtë fute në trurin tënd. Llapën nxirre me atë( referuar Ilnisës), jo me mua. Nuk më nxjerr ti mua llapën, por llapa do të dalë jashtë ty, kur të dalësh si këlysh këtu.

Meritoni: Po ti nuk i kontrollon nervat. Ti përdor fjalën këlysh, përmend fëmijët, vjen të gjuan për të plotësuar dëshirën një shoqe.

Erjola: Turp të të vijë. Turp. Çuni 2 metër pa asnjë fije truri në kokë. Ec, shite veten për një copë prime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)