BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Aktualitet

Skandali në familjen mbretërore/ "Videoja e planifikuar", aktivistja e njohur zbulon detajet: Ja çfarë synon Princ Leka

Skandali në familjen mbretërore/ "Videoja e planifikuar",

Suela Koçibellinj, aktiviste për të mbrojtur të drejtat e fëmijëve, ka komentuar ngjarjen e rëndë të ndodhur mes çiftit mbretëror e publikuar ditën e djeshme.

Aktivistja tha se me publikimin e videos princ Leka mund të synojë edhe futjen në burg të ish-bashkëshortes Elia Zaharia, ndërsa sipas saj gjëja më e rëndësishme është vajza e vogël Geraldina.

“Mua më intereson fëmija. Ne kemi një prind që të gjithë e dinë që janë në proces divorci, për çfarë po e dëshmon dhunën? Ai nuk e do për tu divorcuar, sepse janë në këtë proces. Është rënë dakord që fëmija do jetë në kujdestarinë e nënës së vet dhe princi ka kontakte të drejtpërdrejta e të rregullta me vajzën. Pse po e dëshmon dhunën?

Nëse ti dëshmon dhunën, ti dënon këtë nënë. Ne nuk e kemi të gjithë ngjarjen të shfaqur, por ideja është nëse me këtë dhunën synojmë që nënën ta fusim në burg, po fëmija? Sigurisht që kjo është një gjë me regjisor. Në nerva e sipër askush nuk nxjerr celularin. Nëse ne konfliktohemi nuk kemi qetësinë emocionale të nxjerrim telefonin e të filmojmë.

Fakti që është nxjerrë celulari, ose është nxitur ose është e përsëritur. Fakti që nxjerr me celular, ku do shkosh. Ti po denigron nënën e fëmijës tënd, veten tënde, po rrezikon rritjen e fëmijës tënd se ato video ngelen. Fëmija do shkojë në shkollë e në kopsht. Ti nuk mendove mbi egoizmin tënd për të vërtetuar diçka e cila deri në këtë moment duket se është zgjidhur me dakordësi”,-tha aktivistja.

 

Më të lexuarat