BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga arresti me burg dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991, ja si Berisha ka qenë kundër rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës, si u largua atë ditë nga bulevardi me një makinë të Si...

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të
x
BREAKING NEWS

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e Shëndetësisë janë shtrirë deri në Poloni për transferta të dyshimta parash, hetuesit futin në “sitë” lidhjet klienteliste, favorizimet me kompanitë të ndryshme farmaceutike, ja çfarë është gjendu...

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x

Aktualitet

Tentoi të arratisej dhe më pas sulmoi efektivin e policisë, e pëson keq i riu shqiptar në Itali. Pritet riatdhesimi i tij për shkak se…

Tentoi të arratisej dhe më pas sulmoi efektivin e policisë, e

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në Spoleto të Italisë, pasi u kap me doza kokaine.

Tentoi të arratisej dhe më pas sulmoi efektivin e policisë, arrestohet i riu shqiptar me doza kokaine në Itali. Pritet riatdhesimi i tij për shkak se…

Oficerët e ndaluan të riu, se bashku me një person tjetër, në një parking në qytet, pasi vunë re se ata dukeshin të dyshimtë.

Policia i është afruar dhe i ka kërkuar t’i tregojnë objektin që mbanin në dorë, ndërsa në këtë moment njëri prej të rinjve u zhduk me vrap.

20-vjeçari iu nënshtrua kontrollit dhe në ato momente ka nisur të bëhet nervoz dhe agresiv.

Fillimisht ai shtyn një prej efektivëve dhe tenton të arratiset, por nuk ia del. Pavarësisht tentativave për ta qetësuar, i riu ka sulmuar një polic duke i shkaktuar dëm në kyçin e dorës.

Gjatë kontrolleve, atij iu gjetën të fshehura në trup, 3 fasha kokaine , 3 celularë dhe 1040 euro cash.

Pas arrestimit, i riu doli se ishte ilegal në shtetit italian dhe u shoqërua në Barin për riatdhesim.

Më të lexuarat