BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Aktualitet

"Turizmi, buqësia dhe moda, mundësi në rritje"/ Projekti britanik “Perspektiva të reja”, ndryshim i prekshëm për të rinjtë në Kukës

"Turizmi, buqësia dhe moda, mundësi në rritje"/

Grupi ndërpartiak i parlamentarëve britanikë u takua sot me të rinjtë në Kukës, ku projekti “Perspektiva të reja”, i financuar nga Mbretëria e Bashkuar, po sjell një ndryshim të prekshëm, njofton Ambasada britanike në Tiranë.

"Turizmi, buqësia dhe moda, mundësi në rritje"/

“Ata takuan një grup të rinjsh në Hapësirën e Sipërmarrjes Rinore, për të diskutuar mbi planet e tyre rreth të ardhmes së Shqipërisë, duke shfrytëzuar mundësitë në rritje, në turizëm, bujqësi dhe modë”, thuhet në njoftimin e Ambasadës britanike.

"Turizmi, buqësia dhe moda, mundësi në rritje"/

Gjithashtu, parlamentarët britanikë u takuan edhe me deputetë dhe zyrtarë të lartë të pushtetit lokal për të diskutuar mbi sfidat dhe mundësitë me të cilat përballen dhe se si partneriteti i fortë me Mbretërinë e Bashkuar po i ndihmon ta shohin të ardhmen me shpresë dhe optimizëm.

"Turizmi, buqësia dhe moda, mundësi në rritje"/

Delegacioni i Parlamentit të Mbretërisë së Bashkuar ndodhet në Shqipëri me ftesë të Parlamentit shqiptar për të shkëmbyer pikëpamje dhe ide mbi demokracinë parlamentare.

Më të lexuarat