BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x

Aktualitet

U ndaluan në Vlorë pas sulmit barbar te Top Channel, zbardhet çfarë deklaruan dy të rinjtë nga Shkodra në polici

U ndaluan në Vlorë pas sulmit barbar te Top Channel, zbardhet

2 personat e shoqëruar nga Policia e Shtetit, që dyshohet se kanë lidhje me sulmin ndaj Top Channel, kanë mohuar se kanë lidhje me ngjarjen ku mbeti i vrarë roja i godinës, Pal Kola. 

Të rinjtë nga Shkodra, të rreth orës 02:30 të mesnatës së kaluar kanë deklaruar se ishin nisur drejt Vlorës për të blerë një makinë.

Por ora e “zgjedhur” për t’u nisur drejt qytetit bregdetar është bërë shkak për dyshimet në lidhje me sulmin e ndodhur rreth orës 00:34 të Top Channel. Megjithatë edhe pse ata nuk e pranuar lidhjen me ngjarjen, sërish hetimet e tyre vazhdojnë.