BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Aktualitet

U qëllua për vdekje nga fqinji pas konfliktit për një kanal uji, identifikohet 55-vjeçari që humbi jetën në Laknas (Foto)

U qëllua për vdekje nga fqinji pas konfliktit për një kanal

Shefi i Komisariatit në Kamëz në një deklaratë për gazetarët ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak më parë në Laknas ku Shefqet Hasa, rreth 55 vjeç ka ndërruar jetë.

Ky i fundit mësohet se punonte si shofer në linjën e Kamzës.

Në një dalje për mediat ai tha se motivet e ngjarjes kanë qenë për një kanalizim të ujërave të zeza, duke shtuar se autori i ngjarjes e kishte armën pa leje.

Të gjithë personat e përfshirë në ngjarje janë në një lagje.

U qëllua për vdekje nga fqinji pas konfliktit për një kanal

“Nga tërësia e veprimeve rezulton se autorët janë dy persona të dëmtuar, shtetasi Shefqet Hasa i cili ka ndërruar jetë dhe shtetasi Besim Keqa që ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Motivet janë për motive të dobëta. Arma ishte pa leje dhe u kap më shërbimet e policisë në banesë. Bëhet fjalë për një kanalizim të ujërave të zeza. Janë po në një lagje. Konflikti ka qenë i çastit”, tha ai.