BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Aktualitet

"Vajzë ekselente dhe aktive në shkollë", gazetari i njohur zbulon dëshmitë e shoqeve të Hygertës: Pas vrasjes...

"Vajzë ekselente dhe aktive në shkollë", gazetari i

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar në një studio televizive dëshmitë e shoqeve të Hygertës, e cila dyshohet se vrau të atin e saj, 50-vjeçarin Pëllumb Meta, me armë zjarri.

Ferhati tha se shoqet e Hygertës kishin treguar se ajo ishte ekselente në shkollë dhe ishte tip i veçuar.

Po ashtu, Ferhati tha se shoqet e Hygertës kishin deklaruar se 19-vjeçarja kishte shkuar në shkollë edhe pasi kishte ndodhur vrasja.

“Unë kam parë sot me shqetësim edhe deklarimet e shoqeve të shkollës së Hygertës, të cilat thanë se ajo ishte nxënëse ekselente, e cila edhe pas ngjarjes ka qenë në shkollë, ka qenë aktive në mësim, ka marrë pjesë. Ishte tip i veçuar thoshin shoqet e saj.

I pëlqente vetmia. Fliste për prindër strikt, që i kontrollonin edhe orarin kur kthehej, sepse bënte rrugën nga Durrësi në Tiranë për të ardhur për të ndjekur studimet.

Nga ana tjetër, profili i djalit të madh, Hysenit, një personazh i qetë, kishte punuar me babain edhe si roje, lavazhier, kishte provuar edhe emigracionin. Po ashtu edhe Amarildon në bazë të dëshmisë së në pronari servisi automjetesh ku kishte punuar, një djalë u urtë dhe i qetë thotë ai”, tha Ferhati.

Më të lexuarat