BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Aktualitet

Vrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi i ngjarjes

Vrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi i

Janë publikuar pamjet nga lokali në Kavajë ku ndodhi përplasja me thika dhe me armë zjarri, ku për pasojë humbën jetën 2 persona.

Viktimat janë identifikuar si Altin Rexha nga Kukësi dhe Edmond Gosa nga Kavaja. Policia informoi se këta dy shtetas janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe gjatë përleshjes Gosa ka qëlluar me thikë Altin Rexhë i cili i është përgjigjur duke e qëlluar me armë zjarri.

Si pasojë e plagëve të rënda humbën jetën të dy 43-vjeçarët. Siç shihet nga pamjet, shenjat e gjakut janë të dukshme jashtë ambienteve të lokalit, teksa mbeten të paqarta shkaqet e ngjarjes.

Vrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi i Vrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi i Vrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi iVrasja e dy personave në Kavajë, publikohen pamjet nga vendi i

 

Më të lexuarat