BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Bota

Dhunoi nënë e tij të sapo operuar, ja me sa vite burg dënohet djali në vendin fqinj

Dhunoi nënë e tij të sapo operuar, ja me sa vite  burg

Gjykata Penale prej tre anëtarësh e Selanikut vendosi një dënim me burg me dy vjet e tre muaj për një burrë që rrahu nënën e tij pak ditë pasi iu nënshtrua një operacioni.

I pandehuri është shpallur fajtor për lëndime të rrezikshme trupore në familje dhe kërcënim në familje, pa asnjë rrethanë lehtësuese, por gjykata ka vendosur që t'ia pezullojë dënimin për tre vjet.


"shpërthimi i tij është shkaktuar pasi më herët gjatë ditës është takuar me miqtë e tij dhe kur është kthyer në shtëpi ka qenë shumë nervoz. Ai më tha se do të më rrihte sepse unë isha përgjegjës për këtë. Kam thirrur policinë për ta detyruar të shtrohet në spital, nuk e dija se do të arrestohej," tha ajo, duke shtuar se i akuzuari po merrte ilaçe, të cilat thuhet se i kishte ndërprerë në atë kohë.

Në kërkesën e tij ai ia atribuoi veprimin e tij mjekimit që kishte ndërprerë, duke u thënë gjyqtarëve se nuk kishte marrëdhënie të mira me nënën e tij dhe se nuk arriti ta godiste në pjesën e trupit ku kishte operuar.