BREAKING NEWS

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen" minerale të çmuara dhe plani i madh që po përgatit Meloni për Tiranën

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen"
x
BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x

Bota

FOTO/ E frikshme, “bisha” 200,000 £ shpërthen në flakë duke ecur, dyshohet se...

FOTO/ E frikshme, “bisha” 200,000 £ shpërthen në

Disa foto tregojnë momentin kur një supermakinë McLaren që kushton 200,000 paund shpërtheu në flakë në rrugë. Makinat ndaluan pasi “bisha” sportive u përfshi nga flakët dhe zjarrfikësit shkuan në vendngjarje. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Southend të Anglisë.

Imazhet u shpërndanë në Tëitter me mbishkrimin: “A127 në Southend është mbyllur në hyrje, menjëherë pas rrethrrotullimit Tesco, për shkak të një makine sportive McLaren që ka marrë flakë.” Kjo vjen vetëm disa muaj pasi një Lamborghini 270,000 paund u përfshi nga flakët pas një aksidenti.

FOTO/ E frikshme, “bisha” 200,000 £ shpërthen në