BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Bota

FOTO/ Shoqëronin Joe Biden dhe familjen e tij, përfshihen nga flakët pesë automjete të Shërbimit Sekret, shkaqet mbeten ende mister

FOTO/ Shoqëronin Joe Biden dhe familjen e tij, përfshihen nga

Automjetet e Shërbimit Sekret të Presidentit Biden, të cilat ishin marrë me qira u përfshinë nga flakë në një parking. Ngjarja ndodhi të hënën, një ditë pasi presidenti kaloi pushimet në Nantucket.

Biden e kaloi Ditën e Falënderimeve në ishullin e njohur në Massachusetts me familjen e tij javën e kaluar. Shërbimi Sekret mori me qira pesë automjete për të transportuar presidentin dhe familjen e tij dhe të pesë makina morën flakë.

FOTO/ Shoqëronin Joe Biden dhe familjen e tij, përfshihen nga
Makinat të cilat u shkrumbuan janë një Chevy Suburban, Ford Explorer, Infiniti QX80, Ford Expedition dhe një Jeep Gladiator.

Automjetet ishin parkuar në aeroportin Nantucket dhe zjarri thuhet se u përhap vetëm 40 metra larg nga rezervuarët e karburantit. Për momentin nuk dihet se çfarë e shkaktoi zjarrin. Shtëpia e Bardhë është kontaktuar, por ende nuk ka një përgjigje, shkruan Fox News.

Më të lexuarat