BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Bota

Lufta në Ukrainë/ Përkeqësohet situata, kompania gjigante racionon farat, miellin, vajrat dhe ushqimet për fëmijë, zbardhen detajet e fundit

Lufta në Ukrainë/ Përkeqësohet situata, kompania gjigante

Për shkak të luftës në Ukrainë, dega malteze e Lidl tani ka filluar të racionojë shitjen e disa produkteve bazë si vajrave, mielli, mishi i konservuar, domatet e konservuara, ushqimi për fëmijë, lëngjëve të frutave si dhe letrat higjienike. 

Një njoftim u shfaq në hyrje dhe në sportelet e arkës ku specifikoheshin sasitë që mund të blihen nga çdo klient individual.

Lufta në Ukrainë/ Përkeqësohet situata, kompania gjigante