BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x
BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x
BREAKING NEWS

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me deklaratën 'bombë': Së shpejti do të arrestohet një ish-kryebashkiak

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me
x
BREAKING NEWS

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti i shumëkërkuar që bashkëpunonte me “Ndraghetan” (emri)

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr 'goditjen' më të madhe në historinë e këmbimit valutor

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr
x

Bota

“Nuk duhet të ketë keqardhje për ta”/ Shpërthen propagandisti rus, bën thirrjen e fortë kundër Ukrainës: Të “fshihet nga harta” (VIDEO)

“Nuk duhet të ketë keqardhje për ta”/ Shpërthen

“Ukraina duhet të “fshihet nga harta” dhe nuk duhet të ketë asnjë keqardhje për ta”.

Kështu deklaroi propagandisti rus, Sergey Mardan, shkruan Sky News.

Ai pretendon se njerëzit që identifikohen si patriotë të Ukrainës janë “të degjeneruar”.

“Njerëzit që luftojnë për të janë kriminelë. Marrë veçmas, secili prej tyre mund të jetë normal. Për shumë prej tyre, rusishtja është gjuha e tyre amtare”, shtoi ai.

Propagandisti nënvizoi se brenda një viti Rusia do t’i arrijë qëllimet e saj.