BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Bota

Pak orë pas aneksimeve! Putin merr goditjen e fortë, zyrtari rus vritet nga sulmi me raketa në Kherson

Pak orë pas aneksimeve! Putin merr goditjen e fortë, zyrtari rus

Një zyrtar i sigurisë i vendosur nga Rusia në rajonin Kherson ka vdekur në një sulm me raketa ukrainase, ka thënë një gazetar pro-Kremlinit.

Zyrtari i sigurisë, Alexei Katerinichev, ishte nënkryetari i parë i “administratës ushtarako-civile” (VGA). Gazetari, Alexander Malkevich, është një anëtar dhe gazetar i Dhomës Publike Ruse, sipas BBC.

Në një postim në Telegram të premten, Malkevich tha se Katerinichev u vra si rezultat i një “sulmi terrorist” nga raketa.