BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Bota

Pamje tronditëse/ Publikohet momenti i frikshëm kur i riu shpëton shoferin nga flakët (VIDEO)

Pamje tronditëse/ Publikohet momenti i frikshëm kur i riu shpëton

Një berber i cili kishte shkuar me pushime në Las Vegas javën e kaluar, përfundoi duke rrezikuar jetën e tij për të nxjerrë një burrë nga një makinë që po digjej.

Justin Mouser po ecte jashtë resortit të kazinosë me gruan e tij, kur pa një makinë që po digjej në rrugë.

Kamerat e vëzhgimit të qytetit kapën video të Mouser dhe një oficer të policisë së qytetit të Las Vegas, Derek Stebbins, duke vrapuar drejt makinës së dëmtuar, e cila kishte marrë flakë, dhe po përpiqeshin të shpëtonin shoferin, pas shumë përpjekjesh ata arritën ta nxjerrin atë nga ajo.

Pak çaste më vonë, flakët shpërthyen nga fundi i makinës dhe u përhapën.

Shoferi u dërgua në spital, ku policia konstatoi se ai po drejtonte nën ndikim e alkoolit.

“Ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës për të dy burrat që u ndodhën në vendin e duhur dhe në kohën e duhur”, tha policia e Las Vegas.