BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x
BREAKING NEWS

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë të lartë, të rejat e fundit nga hetimet për sulmin ndaj Top Channel. Hetuesit kanë tre profile të sakta ADN-je

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë
x

Bota

Shifrat e frikshme! Thuajse 1 vit nga lufta, Ukraina bën bilancin: Ja sa rusë janë vrarë që nga fillimi i pushtimit

Shifrat e frikshme! Thuajse 1 vit nga lufta, Ukraina bën bilancin: Ja sa

Forcat ukrainase kanë vrarë pothuajse 130,000 trupa ruse që kur Vladimir Putin pushtoi pothuajse një vit më parë, ka pretenduar Kievi së fundmi.

Analistët e Inteligjencës së Ukrainës kanë deklaruar se trupat e Ukrainës kanë shkatërruar 3,215 tanke të Moskës, 298 avionë luftarakë dhe 6,388 automjete ushtarake.

Shifrat e fundit u zbuluan në buletinet e përditshme të inteligjencës të Ukrainës, të lëshuara nga Kievi, ndërsa tashmë ekziston frika se Putini mund të jetë gati të dërgojë 300,000 rekrutë të mobilizuar së fundmi në vijën e frontit të Ukrainës si ushqim për top.

500,000 të tjerë besohet se do të jenë gati për t’u dërguar në front brenda pak muajsh nga fillimi i luftës sipas pretendimeve të fundit nga mediat.

 

Më të lexuarat