BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Bota

Video që po shpërndahet me shpejtësi/ Përkeqësohet gjendja e presidentit, momenti kritik i Putinit, i dridhen këmbët, ekspertët tregojnë ç'po i ndodh: Shenja të mundshme të sëmundjes së rëndë të...

Video që po shpërndahet me shpejtësi/ Përkeqësohet

Ky është momenti kur këmbët e Vladimir Putinit dukej se po dridheshin gjatë një takimi, ndërsa ekspertët e vlerësojnë si një shenjë të mundshme të sëmundjes së Parkinsonit. Presidenti rus, 70 vjeç, i cili thuhet se është "i sëmurë rëndë" u takua të hënën me presidentin e Kazakistanit Kassym-Jomart Tokayev, 69 vjeç.

Gjatë bisedimeve të tensionuara në Moskë, këmbët e Putinit u shtrënguan me njëra-tjetrën- një simptomë e sëmundjes së Parkinsonit. Ai u pa gjithashtu duke kapur krahun e djathtë me dorën e majtë gjatë bisedimeve - disa muajpasi u fotografua duke lëvizur përgjatë një tapeti të kuq me krahun e djathtë të varur çalë nga ana e tij.

Gjatë takimit të vështirë të së hënës, Putin dhe Tokayev shkëmbyen dokumente me një shtrëngim duarsh të shkurtër dhe kontakt me sy - por vetëm për një sekondë. Pasi shkëmbyen nënshkrime në një dokument që shënon 30 vjet marrëdhënie diplomatike.

Më të lexuarat